3 październia 2017 r.  (godzina 18.30) w Szkole w Nowej Iwicznej odbędzie się spotkanie z Panią Wójt Marią Jolantą Batycką Wąsik. Pani Wójt przekaże najnowsze, dobre informacje na temat rozbudowy szkoły. W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja wizualna koncepcji rozbudowy. 

W najbliższy wtorek, 12 września, od godziny 19 do 20 w Szkole w Nowej Iwicznej po wakacyjnej przerwie zapraszam na mój dyżur radnego. Jeśli macie Państwo problem, którym chcecie podzielić się z radnym zapraszam serdecznie. Będzie można już kolejny raz skorzystać z darmowych porad prawnych udzielanych przez zaproszonego przeze mnie prawnika.

W dniu 19 września 2017 roku o godzinie 18.30 w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej przy ul. Krasickiego (stołówka szkolna), odbędzie się zebranie wiejskie sołectwa Nowa Iwiczna, którego tematem będzie podział środków z funduszu sołeckiego i wnioski inwestycyjne do budżetu Gminy Lesznowola na 2018r. Zachęcam do licznego i aktywnego udziału, będzie okazja do dyskusji nad propozycjami zgłoszonymi przez Panią Sołtys i Radę Sołecką.

Drodzy mieszkańcy, sąsiedzi,
30 września upływa termin składania wniosków do budżetu gminy na rok 2018. Konieczne inwestycje w Nowej Iwicznej są powszechnie znane, priorytetem jest szkolnictwo, komunikacja i infrastruktura. Tak ukierunkowane będą też moje propozycje składane na ręce Pani Wójt. Bardzo jestem jednak ciekaw Państwa opinii i propozycji do budżetu gminy na rok 2018.