Moja aktywność radnego

Mariusz Socha

Jako radny zasiadam w Komisji Polityki Społecznej oraz Komisji Polityki Przestrzennej i Urbanistyki Rady Gminy Lesznowola. Zapraszam na mój dyżur radnego, który odbywa się w każdy drugi wtorek miesiąca od godziny 19 do 20 w szkole w Nowej Iwicznej. W pilnych sprawach zachęcam do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. 

21 października odbędą się wybory samorządowe i tym samym zakończy się obecna kadencja. Jeśli są Państwo zainteresowani moimi dalszymi planami na przyszłość jako radnego zapraszam do odwiedzenia strony www.batycka-wasik.pl

Tel. 692-871-142

O mnie, zawodowo i prywatnie

Zawodowo pracuje w Państwowym Instytucie Geologicznym.  Moja codzienna praca to kierowanie zespołem ludzkim a także ocena analityczna i realizacja projektów z zakresu zagospodarowania wód leczniczych, termalnych i solanek.

Wykształcenie

Jestem absolwentem Wydziały Geologii Uniwersytetu Warszawskiego gdzie w 2008r. otrzymałem tytuł naukowy doktora w zakresie nauk o Ziemi, za pracę zatytułowaną “Geośrodowiskowe uwarunkowania wykorzystania energii wód termalnych paleogeńsko-mezozoicznego zbiornika podhalańskiego”.  Jestem autorem publikacji naukowych z zakresu zagospodarowania wód leczniczych, termalnych i solanek między innymi taki jak:

  • Możliwości wykorzystania energii geotermalnej w rejonie aglomeracji warszawskiej na tle analizy kosztów finansowych,
  • Charakterystyka występowania wód termalnych w rejonie aglomeracji warszawskiej oraz wstępna ocena możliwości ich zagospodarowania,
  • Ocena możliwości wykorzystania wód termalnych na obszarze gminy Lesznowola
  • Stan i perspektywy rozwoju geotermalnych ośrodków rekreacyjnych i balneoterapeutycznych na Niżu Polskim.

Czytaj więcej

Napisz do mnie